אמש, 22.8.2021 , אירחתי בזום נדל"ן 66 את אביב שני, המשמש כמנהל בכיר בחברת Home 365 היושבת בארה"ב ועוסקת בניהול נכסים להשקעה.
במהלך הפגישה הציג בפנינו אביב, את החברה שהינה סטרט אפ ישראלי, שגייס כבר לא מעט כסף, ואשר באמצעות תוכנה שמפתח ובאמצעות תוכנית יחודית שבנה, מנהל כבר מאות דירות ב 6 מדינות בארה"ב , ועם הפנים קדימה שהמטרה העיקרית בשלב זה להגיע לכל 51 המדינות שם.
את אביב הבאתי, לאור העובדה שאחד הדברים שגרמו לי להתנגד להשקעות בחו"ל, היא בעיית ניהול הנכסים ושמירה על אינטרסי המשקיע הישראלי המשקיע בידרה מחוץ לגבולות ישראל.
האזינו לדבריו ולימדו על הדרך היחודית שפיתחה חברת home365 לניהול הנכסים.

להלן דרכי ההתקשרות עם חברת home 365 ועם אביב:
אתר האינטרנט  – Home365

טלפון של אביב גם בווטסאפ : ⁦+1 (650) 898-3536  
טופס פנייה לאביב/חברת 365 – לשיחה עם נציג – לפניה בטופס

האזנה מועילה!
צחי קווטינסקי

המצגת של home 365

התנאים המסחריים (המסמך הקובע הוא זה בשפה האנגלית)

תגובה אחת

  1. שלום לכולם,
    ראשית, תודה לצחי היקר על האפשרות והאמון. זה לא מובן מאליו!
    במהלך הפגישה אחד המשתתפים טען בפניי כי החברה למעשה עובדת בשיטת פירמידה אסורה. טענה זו שגויה כלל ועיקר. החברה עובדת בהתאם לחוקים המקומיים של כל מדינה ועל כן, כספיו של הבעלים מוגנים תחת Trust Account והחברה לא עושה שום שימוש בכסף הזה שנמצא במעין "בריכה", מלבד תשלום לבעלים ותשלום הוצאות שוטפות ידועות ומוסכמות מראש עבור הבעלים (לדוגמא, תשלום לבעל מקצוע). הכסף מוגן לחלוטין. על כן, טענת הפירמידה היא לא רלבנטית. המוצר עובד באופן ׳מעין-ביטוחי׳ (החברה לא מספקת פוליסת ביטוח אבל הרעיון הינו דומה), ולכן חולקת עם הבעלים דה-פקטו את הסיכון, מבעלים מסוים מרוויחה כי לא היו אירועים/תקלות בבית ומבעלים אחר, היא מפסידה. ככה עובדת כל חברת ביטוח בעולם. מיותר לציין, כי כאשר החברה נדרשת לשלם עבור קרות אירוע/תקלה, הכסף מועבר לבעל המקצוע או לבעלים מחשבון נפרד ופרטי של החברה.
    בברכה,
    אביב שני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *