זום נדל״ן 101

זום נדל"ן - מדברים ומשקיעים

עם צחי קווטינסקי

מי מפחד ממימון חוץ בנקאי?

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
יואב שטרן
ליווי עסקי ופיננסי

ניפגש , ביום 29.5.2022 בשעה 20:30 בזום

השינויים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית פתחו לעסקים אפשרויות רבות למימון בלי תלות במערכת הבנקאית וזאת על ידי גופים חוץ-בנקאיים המפוקחים על ידי הרשויות השונות.

יואב שטרן, מ"פיינסטר", ליווי עסקי ופיננסי, מגיע אלינו על מנת לסקור את השינויים שמערכות אלה עברו. 

במקביל, הוא עומד להסיר חסמים הנוגעים למשמעויות או הקשרים שונים מהמושג "חוץ-בנקאי",

 והאפשרות שנפתחה לעסקים לקבל, בעת הצורך, אשראי חוץ-בנקאי ללא חשש. 

 

ניפגש ביום 29.5.22  בשעה  20:30 

 

חברת פיינסטר בע"מ, שיואב שטרן עומד בראשה, חרטה על דגלה סיוע לעסקים בתחום המימון תוך הקפדה על שמרנות עסקית מחד ויצירתיות וגמישות מאידך, בכדי לתת שירות אישי-מקצועי ומדויק לצרכי הלקוח. החברה מורכבת מאנשי מקצוע עם שנות ניסיון רבות בתחום המימון והפיננסים אשר קידמו רבות  את המשק הישראלי באמצעות סיוע להקמת עסקים ולהתפתחותם וצמיחתם של עסקים קיימים.
לקוחותינו מגיעים ממבחר ענפי משק שונים כגון : מסחר, שיווק והפצה, תעשייה ויצור, ייבוא  ויצוא, בנייה ותשתיות, מתן שירות, קמעונאות וסיטונאות, וענף ההיי-טק . 
בזכות היכרות מעמיקה של החברה עם תחומים רבים במשק, לקוחות החברה מקבלים אבחון מקצועי המאפשר לחברה להציע ללקוחותיה מבחר כלים מימוניים ופיננסיים שונים שיאפשרו את קידומם ופעילותם העסקית – מקורות מימון נוספים, מגוונים ומהירים תוך שמירה על גמישות, פשטות ושמרנות עסקית תואמת. כלים המאפשרים ללקוחות החברה צמיחה והתפתחות מהירות וללא תלות באובליגו הבנקאי הקיים וניצול הזדמנויות עסקיות לקידום וצמיחה.

מצפה לכם.
צחי קווטינסקי
 050-8811118

באילו נושאים נעסוק ?

צפיה במפגש זום נדל"ן 100

הרשמה למפגש בזום החל מ 20:30