אמש, 14.11.2021, אירחתי את איתי בוקטוס, מנהל משקיעי הפרימיום ובכיר בחברת ישראל קנדה, אשר אליו הצטרפה, רעות כצנלסון, יד ימינו בחברה.
כאשר העליתי את ההודעה לגבי נושא הערב : קרקעות חקלאיות, קבלתי לא מעט הודעות whatsapp ושיחות טלפון, מחברים ששאלו אותי, איך אני, מזמין אדם שיידבר על נושא זה והרי אני מזהיר השכם וערב מפני החברות העוסקות בתחום זה.
את התשובה וההסבר יכלו לקבל אתמול עשרו המשתתפים במפגש.
את הערב החל איתי בסקירה על פעילות החברות ישראל קנדה הציבורית העוסקת בעיקר בישראל, וחברת קנדה ישראל, החברה הפרטית העוסקת בהשקעות נדל"ן ברחבי העולם.
שהמשיך וסקר, איתי את נושא הקרקעות החקלאיות בישראל, היה ברור לכולנו, שההסבר ניתן מפי מקצוען המוביל תהליכים רבים בתחום.
כאן כבר היה ברור , ואני הדגשתי זאת במפגש, שהבעיה העיקרית שלי בתחום היא החברות המובילות את התהליכים, ואילו כאן הביטחון של המשקיעים מגיע מהחברה שכל עיניינה להוביל את כל התהליך בבטחה עד להפיכת הקרקע לדירה.
בסיום הערב, סקר איתי והציג אפשרות להשקעה בקרקע בהוד השרון, ואף העניק הנחה מיוחדת ותנאי תשלום מיוחדים ונוחים, למי שיגיע ויציג עצמו כמשתייך למועדון : נדל"ן בשידור.
חייב לציין : אין בהצעה זו שניתנה למשתתפים ולכם, המלצה על השקעה כל שהיא ממני, צחי קווטינסקי, חובה עליכם לעשות את כל הבדיקות ולפעול בצורה נבונה. אולם, בהחלט היה לי נוח להביא את ההצעה לפניכם, שכן כאן מדובר במקצוענים וחברה רצינית העומדת אחרי ההצעה.
רוצים לנצל ההצעה ולהשקיע, יש להתקשר אך ורק לרעות,
בטל: 052-7286000 ,
יקבל את ההטבה אך ורק מי שיתקשר ישירות אליה לפלאפון שלה.
ההטבה תינתן עד סוף חודש נובמבר 2021.

האזנה מועילה והשקיעו בבטחה

צחי קווטינסקי
050-8811118

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *