בזום נדל"ן 71, אני מארח היום, 10.7.2021 את סוכן הביטוח אייל סוסובר מ סוסובר ביטוחים.
בקשתי מאייל לפנות לי מזמנו, על מנת להאיר את עינינו כולנו במה שנוגע לביטוח מבנים/דירות. עניין ביטוח המבנים נמצא היום בכותרות ובעיקר בשל קריסתו של הבניין בחולון, ובשל ההריסה היזומה של הבניין ברמת גן. מיותר לציין שהיום יש אוירה מתוחה בשל מקרים אלו ולו מהסיבות: 1. בעלי הדירות בבניינים אלו שקרסו או נהרסו, גילו להפתעתם שאין להם כיסוי ביטוחי, וכן כי הם לא מכוסים גם ע"י מס הרכוש.

2. בעקבות ההרס, פונו בניינים נוספים בבני ברק ובקרית שמונה, ובבניינים אחרים, נקראים צוותי הנדסה או כיבוי בעקבות כל רעש חשוד או כל שינוי כזה או אחר בבניין.
במהלך השידור מסביר לנו אייל בפירוט רב את משמעות הצורך ברכישת ביטוח מסוכן ולא בשום גוף קולקטיבי, וזאת על מנת להתאים את הפוליסה לצרכים המדויקים של אותו נכס.
אייל גם מלמד אותנו, מה המשמעות של ביטוח המבנה בדירה, מה כלול בו ("מחוברים של דרך קבע" וכיוצ"ב). מגדיר לנו מהם 12 הסיכונים אותם מכסה הביטוח ומה הוא לא מכסה (כמו חדירת מי גשם דרך קירות הבית או התקרה)
כמו כן מדגיש אייל את החובה לרכוש ביטוח צד ג' ובמהלך הריאיון מסביר את הדבר בפירוט. אייל מאיר את עינינו בגובה העיניים לגבי נושאי ביטוח ו/או התייחסויות חברות הביטוח באופן שנדע מעתה איך לבטח ואיך לנהוג.

אם את/ה בעל דירה ו/או רוכש דירה או דירות להשקעה, פודקסט זה הוא חובה ויישום הנאמר בו יכול לחסוך לכולם עוגמת נפש מיותרת ובכלל יכול הציל אותנו מתביעות ו/או תשלומי כספים מיותרים במקרים המכוסים על ידי הביטוח.

הצפיה בהקלטה היא חובה לכל אדם המחזיק בנכס/י נדל"ן בין אם לצרכי מגוריו ובין אם כהשקעה.

מומלץ להקשיב לאייל גם בפודקסט באותו הנושא שהקלטנו :ליצירת קשר עם אייל:   

 

האזנה מועילה
צחי קווטינסקילהאזנה לפודקסט 73 עם אייל סוסובר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *