חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרק 174 חגיגי לפסח: השותפות ב ישר אדריכלים-המרכיב הנשי והאנושי בהצלחת התכנון האדריכלי

פרק 174 חגיגי לפסח: השותפות ב ישר אדריכלים-המרכיב הנשי והאנושי בהצלחת התכנון האדריכלי

להאזנה לפודקסט

לצפייה בפודקסט

בפרק 174, אני זוכה להתארח במשרד ישר אדריכלים, ומארח את : דנה לאונר, שירלי אדיב ורוני שימל, Girls Power – שותפות במשרד האדריכלים המוביל בריאיון
קצת יותר משנה מאז קידומן, שוחחתי עם שלוש השותפות החדשות של המשרד המוביל, על הדרך שעברו, על הפרויקטים הנחשקים ומה זה בכלל אומר להיות אישה בעולם האדריכלות?
עם דנה, שירלי ורוני בחרתי לשוחח על התרומה של המרכיב האנושי, עם דגש על נקודת המבט הנשית, להצלחת הפרויקטים.
הקשיבו ל-3 הנשים המיוחדות ולמדו את סוד ההצלחה שגם משרד בקנה מידה כזה, לא יכול בלעדיו.

ישר אדריכלים, משרד ישראלי ובינלאומי, הוא ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, עם ותק של כ-65 שנה בתחום, ומועסקים בו 120 עובדים.
המשרד נוסד בשנת 1956 על ידי האדריכל יצחק ישר ז"ל, ואת מורשתו המשיך בנו האדריכל הנודע אבנר ישר, שמשמש כיום גם כבעלים של המשרד.
משרד ישר מבוסס על שני דורות של יצירתיות ומצוינות אדריכלית ועוסק בארכיטקטורה ובעיצוב בינלאומי מן השורה הראשונה.
בשנותיו הראשונות של המשרד, תכנן האדריכל יצחק ישר שכונות, בנייני מגורים ומבני ציבור מודרניסטים ידועים, כגון מוזיאון תל אביב לאמנות ובניין מקסיקו באוניברסיטת תל אביב (בשיתוף אדר' דן איתן) ודיזנגוף סנטר (בשיתוף אדר' עליזה טולדו). מבנים אלה זיכו אותו בפרס רכטר (1972) ובפרס רוקח (1967, 1984).
בשנת 1986 הצטרף למשרד בנו של יצחק ישר, אדריכל אבנר ישר, אשר העביר את הדגש לבניה בצפיפות גבוהה. המשרד כיום עוסק במגוון תחומי האדריכלות (מגורים, משרדים, מסחר, תב"ע) ברחבי הארץ.

בשנים האחרונות משרד ישר אדריכלים תכנן את הפרויקטים המובילים והנחשקים בארץ והוא חתום על כמה ממבני המשרדים ומגורדי השחקים שמעצבים את קו הרקיע של ישראל, ביניהם מתחם העסקים ToHa, מגדלי דה וינצ'י בתל אביב, קמפוס מיקרוסופט, מגדלי W, W-Prime, ROM בפארק צמרת, רוטשילד 1, מגדל 120 בבורסה בר"ג, אביב, ורבים אחרים.

בינואר 2023 הוכרז המבנה הארגוני החדש של המשרד שכלל את צרופן של שלוש שותפות חדשות; רוני שימל, דנה לאונר, שירלי אדיב — שהצטרפו לחמשת השותפים הבכירים הנוכחים: אלעד יהודה (ומנכ"ל המשרד), יוני גרוסוסר, יואב מיכאל, אביב אלנבוגן, עדי דוידוב.

האזנה מועילה

צחי קווטינסקי
יזם, יועץ נדל"ן ומלווה משקיעים
050-8811118

עשוי גם לעניין אתכם..