חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרק 169-צחי מארח את יקי רייסנר-עתיד הנדל"ן בישראל מנקודת המבט של יזם מצליח

פרק 169-צחי מארח את יקי רייסנר-עתיד הנדל"ן בישראל מנקודת המבט של יזם מצליח

להאזנה לפודקסט

לצפייה בפודקסט

בפרק 169 אני מארח את יקי רייסנר, איש העסקים , הנדל"ן והקולנוע, ומי שהנו הבעלים, המייסד והמנהל של חברת רייסדור, וזאת על מנת ללמוד כיצד רואה יזם מצליח את הנעשה בנדל"ן בישראל, וכיצד מנקודת מבטו, ייראה עתיד הענף.
 
רייסדור הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה ומשגשגת. החברה בונה כיום אלפי דירות, שטחי מסחר ומגדלי משרדים והינה בעלת מוניטין מוצק ומוכח ביזום פרויקטים מצליחים בארץ ובחו"ל, המשלבים בין מגורים משרדים ומסחר.
 
רייסדור בולטת בכך שהיא הרוכשת, היוזמת, המתכננת והמבצעת בכל פרויקט למגורים או למסחר, כאשר האיתנות הכלכלית והעוצמה הפיננסית מאפשרים לה להמשיך ליזום ולהקים בהצלחה פרויקטים בהיקפים גדולים במגוון תחומים ולהעניק ללקוחותיה מעטפת של ביטחון המלווה אותם לכל אורך הדרך, עם שירות אישי באחריות מלאה לאורך כל התהליך. שמה של רייסדור הולך לפניה עם אלפי לקוחות מרוצים והתעניינות שיא בפרויקטים החדשים הנבנים באזורי הביקוש בישראל. המקצועיות הבלתי מתפשרת, השאפתנות, ההקפדה על איכות בסטנדרטים גבוהים, עד לפרטים הקטנים כמו גם העמידה הבלתי מתפשרת בלוח הזמנים, היחס האישי והשירות הפרטני, הפכו את החברה למודל לחיקוי בענף ייזום הנדל"ן בישראל. הקשיבו לדברי של יקי,
 
האזנה מועילה צחי קווטינסקי יועץ נדל"ן ומלווה משקיעים 050-8811118
קרדיט לתמונות : רייסדור
ערוצי הפודקסט

עשוי גם לעניין אתכם..