חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השקעה בנדל"ן חו"ל באמצעות בית להשקעות-פרק 178 צחי מארח את אוהד ארד מאינווסטו

השקעה בנדל"ן חו"ל באמצעות בית להשקעות-פרק 178 צחי מארח את אוהד ארד מאינווסטו

להאזנה לפודקסט

לצפייה בפודקסט

בפרק 178 אני מארח את עו"ד אוהד ארד, אשר אחרי עשיה , בתחומים שונים בנדל"ן, , שילב בשנת 2016, כוחות עם חברו מלימודי המשפטים, נועם שפלטר, יזם סדרתי שהקים למעלה מ-10 עסקים שונים ומצליחים עד היום, ויחד הקימו את Investo Capital. בית השקעות אלטרנטיבי בנדל"ן, המבצע עבור ישראלים רבים תהליך של תכנון פיננסי ובניית מתווה השקעה חכם ומותאם אישית לסטטוס, צרכים, למקורות ולמטרות שלהם.

ככל שעבר הזמן, שיתוף הפעולה בין השניים התרחב וצמח, כשעד היום ארד ושפלטר ביצעו השקעות בהיקף של למעלה מ-500 מיליון דולר ב-7 מדינות שונות בארה"ב, בפרויקטים רבים של נדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי, כשלאחרונה התרחבו גם לפורטוגל.

ב-2019 חברו עם איש העסקים האמריקאי הנודע, גרנט קרדון, מייסד תנועת ה-10X העולמית. כיום הם מייצגים את פעילותו בישראל ומסייעים לעסקים לצמוח באמצעות סדנאות, תוכניות הכשרה וליווי. זאת בהתאם לעקרונות השיווק, המיתוג, המכירה, ההתפתחות האישית והצמיחה העסקית של קרדון, ומחזיקים בזכויות היוצרים בעברית וערבית, בכל העולם.

אחד מהפרויקטים המשמעותיים של השניים, שקורם עור וגידים בחודשים האחרונים הוא בנייה של הטיילת החדשה של עיריית ניו יורק בהשקעה של 50 מיליון דולר, בג'ייקוב ריס פארק, רצועת חוף הממוקמת סמוך לברוקלין, יחד עם שותפים מקומיים.

בימים אלה, ארד ושפלטר ממשיכים לאתר הזדמנויות השקעה אטרקטיביות תוך נקיטה בטקטיקות חכמות ומחושבות, ולאחרונה רכשו 3 נכסים מסחריים בארה"ב בהיקף של 20 מיליון דולר, במחיר נמוך המשקף 60%-80% מערכם האמיתי, במטרה להשביחם, למכורם ולייצר אקזיט נאה למשקיעים.

האזנה מועילה

צחי קווטינסקי

יועץ נדל"ן ומלווה משקיעים

050-8811118

עשוי גם לעניין אתכם..