צחי קווטינסקי
מרצה, יועץ נדל"ן ומלווה משקיעים

מלמד אנשים איך להפוך למשקיעים בכירים, לפתח עסק של מלווי משקיעי נדל"ן ולייצר הכנסה של החל מ-25,000 בחודש לעסקה תוך 3 חודשים

  • 33 שנות ניסיון בתחומי הנדל"ן
  • יזם, ניהלתי ובניתי מספר פרויקטים בבנייה.
  • בעל פודקאסט מוביל בתחום הנדל"ן בשם "נדלן בשידור" עם מעל 140 פרקים.
  • הקים קבוצות רוכשים וקבוצות/חברות השקעה בנכסים מיוחדים וייחודיים.
  • טיפל במגוון עסקאות נדל"ן מהמסובכות ביותר ועד הקלות שבהן.
  • ליווה אלפי, יחידים ומשפחות בהשקעות נדל"ן מושכלות.
  • מאתר נכסי נדל"ן למשקיעים בשיטות ייחודיות שפיתחתי.
  • לימד אלפי תלמידים כיצד לבנות כלכלת משפחה נכונה המבוססת על השקעות נדל"ן
  • ביצע מעל 700 עסקאות נדל"ן עבורו ועבור לקוחותיו.

 

למי הקורס שלי מתאים?

הקורס שלי מתאים לאנשים שכבר יש להם ידע וניסיון בעולם ההשקעות נדל"ן אפילו אם יש ידע בסיסי.
כמו למשל מתווכים שרוצים לשפר את הידע והיכולות, בוגרי קורסים של השקעות,
מלווי משקיעים שרוצים להגיע לרמה מתקדמת ביותר בתחום.

אנשים שרוצים לשפר את הידע שלהם משמעותית ולקבל חומרים מתקדמים שמבוססים
על מעל 700 עסקאות נדלן שביצעתי לי וללקוחותיי. בין החומרים האלה אני מלמד
לאתר הזדמנויות  לעסקאות נדל"ן מתחת לשוק [מבלי לחכות שזוג יתגרש או שמישהו ילך
לעולמו ויש דחיפות למכור את הבית אלא עסקאות מתחת לרדאר שרק מומחים יודעים למצוא.
אנשים שרוצים להפוך את עולם ההשקעות נדל"ן לעסק מניב שעל כל עסקה יכולים לייצר מינימום של 25,000 ₪ .

הליווי שלי מתאים לאנשים שכבר יש להם ידע וניסיון בעולם ההשקעות נדלן אפילו אם יש ידע בסיסי. כמו למשל מתווכים שרוצים לשפר את הידע והיכולות, בוגרי קורסים של השקעות, מלווי משקיעים שרוצים להגיע לרמה מתקדמת ביותר בתחום.

אנשים שרוצים לשפר את הידע שלהם משמעותית ולקבל חומרים מתקדמים שמבוססים על מעל 700 עסקאות נדלן שביצעתי לי וללקוחותיי. בין החומרים האלה אני מלמד לאתר הזדמנויות  לעסקאות נדלן מתחת לשוק [מבלי לחכות שזוג יתגרש או שמישהו ילך לעולמו ויש דחיפות למכור את הבית אלא עסקאות מתחת לרדאר שרק מומחים יודעים למצוא.
אנשים שרוצים להפוך את עולם ההשקעות נדלן לעסק מניב שעל כל עסקה יכולים לייצר מינימום של
25,000 ₪ .

לקוחות ותלמידים ממליצים

5/5
"אני רוצה להודות לך על הקורס המדהים... אני כבר עשיתי כמה עסקאות נדל"ן והבנתי שיש משהו מאד חשוב בדרך שמלמדים עשיית נדל"ן... הקורס שלך מגיע מנקודת מבט פרקטית שכל כך חשובה בעשיית נדל"ן"
יעקב
5/5
"הגעתי לצחי כשהחלטתי שאני מאד מאד רוצה להגיע לדירה משלי. צחי ליווה אותנו במקצועיות, הוא יודע לעשות את כל המחקר... אנחנו כבר לקראת קבלת מפתח, מצאנו נכס מדהים! "
עדן
5/5
"רציתי להתמקצע בתחום... במהלך הקורסים הבנתי כמה אני זקוק לצחי... אחרי שאיפיינו ביחד את הצרכים שלי ובנינו תוכנית מסודרת, הוא חיפש נכסים שמתאימים לי. רכשנו מספר נכסים ועשינו עסקאות מאד יפות"
שי עופר
5/5
"החלטנו למכור את הנכס שגרנו בו ולחיות בשכירות, לקחת את התקציב שלנו ולהשקיע... אחרי סדרה של מספר פגישות, צחי פרס בפנינו את כל האופציות כדי למקסם את התקציב שהיה לנו בצד ולבנות את העתיד שלנו... צחי תמיד שם, יש על מי לסמוך!"
אמיר

וגם כתבו לנו

5/5
"צחי היקר, רק שתדע שהקורס איתך מלפני כמה שנים בירושלים מאוד עזר לנו ודחף אותנו קדימה! לא רק הידע שנתת, שהיה חשוב בשביל לחפש נכון ולהתנהל נכון, אלא גם הדחיפה הנפשית ורוחנית, שהכל אפשרי ושכל אחד יכול להצליח!!! גם שאמרו לי שלא אוכל לקחת משכנתה בשני בנקים, הצלחתי בשלישי וגם שאמרו לי שעל הדירה הספציפית שרציתי לא אוכל לקבל משכנתה, לא ויתרתי והכפתי עולמות עד שנתנו. אז עצרתי רגע לומר לך תודה, אתה מורה מעולה! היום גם איל וגם אני עם דירות מניבות."
אבישג אפרתי
5/5
"תודה רבה לך צחי על הייעוץ הסופר מקצועי שניתן לי על ידך בהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלי. בקשב רב, אורך רוח ובאופן נינוח, אספת נתונים, הסברת, ניתחת וסייעת לי לקבל החלטות מעשיות התואמות את השלב הנוכחי של חיי. גם ילדי הצעירים נועצו בך וקיבלו מענה מקצועי מלא. מעריכה מאוד, ממליצה בחום."
שושי לוי
גבעתיים
5/5
"..שלום, אני רוצה (מרגיש חייב!) לכתוב כמה מילים על צחי קווטינסקי שמרצה במכללה. עברנו שלושה שעורים במחיצתו וזאת הייתה חוויה! פשוט תענוג לשבת, להקשיב וללמוד. אז אי אפשר להתעלם מהתחושבה ומהעובדה שהוא פשוט נהנה להעניק, ללמד ולתת מניסיונו ומהידע שלו ויש לו לא מעט... מה שעושה את כל הסיפור עוד יותר מעניין. שני דברים שחשובים לי להגיד: 1. לא הכרתי את צחי לפני כן.. - אז תודה על שהכרתם לי אותו. 2. עברתי עשרות מרצים בחיי (אני עם תואר שני ועשיתי לא מעט קורסים מקצועיים) אז אני מבין (קצת..) בלאמוד את המרצה שלי. פשוט תענוג."
עופר לייפרמן
5/5
"בשנת 2011 רכשתי את דירתי הראשונה, תחת הייעוץ והליווי הצמוד של צחי. שאלתי שאלות רבות וקיבלתי תמיד תשובות מנומקות, עם הרבה סבלנות. גם כאשר חזרתי ושאלתי שוב את אותן שאלות, תמיד קיבלתי תשובות מנומקות וסבלנות אין קץ מצדו של צחי מאז הספקתי לקנות עוד כמה דירות והפכתי מאישה מפוחדת ותלויה כלכלית לאישה שבטוחה בדרכה, לא תלויה ועצמאית כלכלית! כמובן שאת כל הדרך המשכתי לצעוד ליד צחי, תמיד מלווה, מייעץ ותומך בלי תנאי. השבוע חתמתי על מכירת הדירה הראשונה שקניתי אז, ב-2011. סגירת מעגל…מ ר ג ש !!! אז כמה קיבלתי על העסקה הספציפית הזאת? קניתי ב- 2011 בהשקעה של 82,000 ש"ח. כמובן שהדירה שילמה לעצמה את המשכנתא ונשאר לי עוד כסף ביד כל חודש. לאורך השנים קיבלתי 35,000 ש"ח לכיסי. בנוסף, היום אני מקבלת 377,000 ש"ח נטו (לאחר חיסול המשכנתא והוצאות מכירה). אז נכון, זאת היתה השקעה ממש ממש טובה! הרווחתי מאד יפה!!! אך, יותר מהכל, הרווחתי בטחון עצמי ובטחון כלכלי! היה לי הזכות לצעוד לצד צחי, ללמוד ממנו כל פעם משהו חדש! אין לי מילים להודות לצחי על כל מה שהעניק לי וממשיך להעניק לי בלי סוף! ת ו ד ה ל ך !!!
שמוליק
5/5
"השבוע סיימנו את העיסקה השניה יחד ואני רוצה לנצל את ההזדמנות לומר תודה לפני שרכשתי את הדירה הראשונה היו לי הרבה חששות אבל האמנתי בך שתוביל אותי בדרך הנכונה והבטוחה. החלטתי לקפוץ למים ולסמוך עליך ובאמת נוכחתי לדעת שלא טעיתי. תוך זמן יחסית קצר הרכישה הסתיימה והדירה הושכרה... בנוסף לבטחון שנסכת בי בעיסקה הראשונה, כעת חשתי בטחון גדול יותר בהובלה שלך אותי לעיסקה חדשה יד ביד בידיעה שהלקוחות שלך נמצאים בראש מעייניך. מצאת לי דירה עם פוטנציאל אדיר וסובבת את כל העולם כולל המתווכים, עורך הדין, המוכר וקבלן השיפוצים כדי שאקבל את השירות הטוב ביותר. מעל לכל ראוי לציין שגם אחרי שקיבלת את התשלום שמגיע לך, לא הפסקת לעזור בכל מה שהייתי זקוק לו. הרוגע שלי נובע מהידיעה שאם אזדקק למשהו אתה תמיד תעזור בכיף. חוץ משתי דירות נוסף לי גם חבר חדש תודה רבה על הכל"
מתן
5/5
"תודה הרי לא מכסה חצי ממש שאני מרגישה בעבור הדרך שעשינו יחד וכל מה שנתת. זה הרי הרבה מעבר לדירה המדהימה, שמותאמת לי בדיוק רב כל כך, בכל רמה שניתן לתאר. מעבר לנוף המדהים, למיקום הנהדר ולנחת בידיעה שהיא שלי. זו הדרך, האוזן הקשבת, הסבלנות, הדאגה, האכפתיות והעובדה שגם כשהכל כביכול נגמר, אתה עדיין נמצא ועוזר במה שרק אפשר. כשאני אומרת שבלעדיך כל זה לא היה קורה, זו לא סתם אמירה, אלא פשוט האמת, מהמקום העמוק ביותר! שילוב של ידע מקצועי ולב רחב שבלעדיהם, לא רק שלא הייתי היום בעלת דירה, לא הייתי יכולה לדמיין את זה קורה בכלל. אז דע שמאחורי התודה הקטנה נמצאת הודיה גדולה ועמוקה."
דוד
5/5
"צחיק מורה הדרך - האיש המקסים, החייכן, הלבבי, ישר הדרך, הצנוע, שפיו וליבו שווים. תמיד בגובה העיניים, נכון לכל עצה והצעה, מלווה עיסקי בחסד, איש מקצוע אמיתי הגון אכפתי וענייני. שיהיה לך ולכל משפחתך הנהדרת חג שמח, הצלחה במאבקים הצודקים וההוגנים, תומכת בך ובדרכך, שתמשיך להוביל אנשים להצלחות שיהיה לך רק טוב - מגיע לך!"
פרידה ישראל
5/5
"נפגשנו לפני 6 שנים באיזה קורס נדל"ן שהעברת ואחרי זמן מה שחיפשתי נכס להשקעה החלטתי להיעזר ולהשתמש בליווי שאתה מציע, קנינו נכס להשקעה (שערכו עלה מאז), הייתי מרוצה ואחרי שנתיים וחצי קנינו נכס נוסף (שגם הערך שלו עלה). כמו שאני לומד במרוצת השנים יש לפעמים איזו בעיה שדורשת טיפול או תקלה שצריך לפתור או התלבטות לגבי מציאת שוכרים לדירה ואחרי כל הזמן הזה אני יכול להגיד בלב שלם תודה. אתה באמת סוג של אבא נדל"ני, שעוזר בכל בעיה, נותן עצה ודעה ומישהוא שמדבר בגובה העיניים, שכיף להתייעץ איתו ומתייחס בסבלנות גם אחרי כל השנים הללו זה לא ברור מאליו ! בקיצור רציתי פשוט להגיד לך תודה"
קובי
5/5
"אתה עוזר לי כל כך ועזרתי כל כך שכל המילים שאני יכול להישתמש כדי להודות לך לא יהיו מספיקות. אתמול סגרתי את העיסקה הראשונה שלי ותאמין לי אחד האנשים שבלעדיו הייתי עושה משהו זה אתה! אני רוצה להגיד לכולם שצחי הוא כמו מעיין נובע שאפשר לשאוב הרבה ממנו בלי סוף ולקבל תמיכה אמיתית לכל אחד שירצה. יש לי עדיין המון מה ללמוד ממך ואני מקווה שנמשיך ככה עוד הרבה. תודה רבה רבה"
שמעון
5/5
"בחצי שנה מאז הקורס עשיתי 3 עסקאות. מכרתי דירת השקעה שהייתה ברשותי ורכשתי במקומה שתי דירות זולות יותר, שעושות תשואה משמעותית גבוהה משכר הדירה הקודם. העסקה השלישית, עם שותף – עסקה אטרקטיבית מאוד (קצת יזמית) שהסתבכה מעט, ובמהלכה נעזרתי בתמיכה של צחי. שבסבלנות רבה סייע בידי להגשימה."
ניר ק.
5/5
"ברצוני להודות לך על כל מה שלמדתי ממך. בזכותך, ביצעתי שתי עסקאות נדל"ן מאז שסיימתי את הקורס אצלך לפני כחדשיים . ואני כבר בדרך לעסקה השלישית והרביעית. הידע העצום שלימדת אותנו, הן בהכרת השוק ובדיקת עיסקאות לעומק, מבלי לפספס פרטים הקנו לי את הביטחון העצמי לגמור עיסקה מבלי לחשוש."
רינת
5/5
"חברים, בגיל 22, קניתי דירה להשקעה, עם כמה פרוטות שהיו לי בכיס. אני בטוח שיום אחד אצחק על זה. לא הייתי עושה זאת ללא צחי קווטינסקי, שלקח אותי תחת חסותו, דאג לענות לי על כל שאלה, בכבוד וסבלנות וכמובן מקצועיות וניסיון של שנים. אני גאה לומר כי צחי נעשה האבא העשיר שלי. צחי הוביל וממשיך להוביל אותי דרך כל העיסקה, לימד אותי המון ועשה איתי את הצעד הראשון לחופש.גרם לי להרגיש שהכל תמיד בשליטה, ושיש מי שדואג לי. בכנות מוחלטת ובהערצה רבה, אני מודה לצחי ולאביב על כך שנתנו לי הרגשה של ביטחון, אופטימיות וכיף אמיתי להמשיך לעשות נדל"ן. אני מחכה בקוצר רוח להכניס את השוכר הראשון לדירה היפייפיה ולהמשיך לעיסקה השנייה. אני רוצה לפרוש בגיל 30 וכולי נרגש כשאני יודע כי יש אנשים אשר יעזרו לי להגשים את החלום." אלכס אברמוביץ'
אלכס אברמוביץ'
5/5
"בלעדייך זה לא היה קורה,לפני כחודשיים הפכתי משכיר,למשקיע, אחרי שגוללתי בפניך חת'כת סיפור חיים הנהנת בראשך ואמרת לי יוסי יש לי משהו בשבילך. הגעת אליך במהלך חיפושים אחרי נכס להשקעה ולא היה לי שמץ של מושג לגבי איזה נכס יהיה חכם לרכוש,ואז פגשתי אותך,לימדת אותי מהי השקעה נבונה,במסירות נפש שאין כדוגמתה. סבלנות חמלה ולא מעט חיפושים,לבסוף עשיתי את עסקת הנדל"ן הראשונה שלי,בזכותך,שירות אמינות איכות הקשבה לצרכי הלקוח ובעיקר סבלנות (אני נודניק גדול אני יודע) ליווית אותי צעד אחרי צעד לעסקה,הלכתי אחריך בעיניים עצומות כי ידעתי שיש לי על מי לסמוך מהרגע בו נפגשנו ואם במשקיעים עסקינן הרי שאתה אחד הטובים! חודש וחצי אחרי שרכשתי את הדירה הגיע אליי משקיע שמעוניין לרכוש את הנכס ב20 אחוז יותר ממחיר הקניה!"
יוסי
5/5
"הבוקר אני ואשתי קמנו הבוקר עם חיוך רחב על הפנים, מן תחושה של אושר שהנה התקדמנו ורכשנו נכס להשקעה, הרבה בזכותך. הרבה שנים ישבנו על הגדר וחששנו לקבל את ההחלטה, אבל בראיה לאחור אחת ההחלטות הטובות ביותר הייתה להזמין אותך ללוות אותנו בדרך החדשה. תודה לך על ההקשבה, ההדרכה, המקצוענות, ההבנה של הצרכים ומימוש ההשקעה בהתאמה אלינו, על השקט והתמיכה שאתה שם ובודק שאנו בדרך הנכונה, על הלחלוחית בעיניים שמבחינתנו לימדה אותנו מי אתה ולמה היה נכון להצטרף אלייך לשינוי . אנחנו כמו שסיכמנו, מחותנים בחתונה קתולית, נמשיך בסיוע שלך להגשים חלומות ואתגרים"
איריס וצביקה פורטנוי
5/5
"חשוב לי מאוד להודות לך על הליווי ברכישת הדירה הראשונה בחיי . אני לא אדם פשוט , חשוב לי להבין הכל ואני שואל המון שאלות למרות זאת ידעת תמיד לענות בסובלנות ובהרחבה וכך למדתי ממך המון ( לא רק על נדלן אלה גם על החיים). בתחילת דרכינו היית המורה שלי בקורס הנדלן שהיה מעמיק ופרקטי לאחר מכן ליוות אותי בקניית הדירה והיום מעבר לכל זאת אני מגדיר את הקשר כחברות אמיתית כיוון שהרגשתי שאתה באמת דואג לי כאדם ולא ראית בי רק כלקוח . אני בטוח שזו רק ההתחלה ורכישות נוספות עוד בדרך, שאתה לצידי אני בטוח ."
עידן
5/5
"עצה אחת של איש מקצוע יכול לעיתים להחזיר את עלות היעוץ פי כמה ומגדילה באופן משמעותי את הסיכוי להשקעה מוצלחת. לכן לגבי יעוץ לא הייתה לי התלבטות. את צחי ראיתי בשתי הרצאות שהוא נתן לגבי הכדאיות שבהשקעת נדל"ן . הגעתי אליו מתוך תחושת בטן טובה לגבי העבודה איתו. די מהר בתהליך הבנתי שתחושת הבטן שלי הייתה נכונה. מבחינתי תהליך החיפוש היה תהליך של לימוד מהי עיסקת נדל"ן על כל ההבטים. עשיתי לו חיים לא קלים כי היה לי חשוב להיות מעורב ולהבין את כל ההבטים של העיסקה. ולמרות זאת לכל אורך התהליך צחי היה תמיד היה קשוב ומקצועי ותמיד נתן מעבר. לקח לי זמן וכמה עסקאות (טובות מאוד!) שהתפספסו כדי להבין שאם צחי ממליץ על עסקה אז זאת עסקה טובה . נקודה. ואין מה להתבלבל יותר מדי. בסופו של דבר נמצאה הדירה, צחי עזר עם תהליך שיפוץ הדירה ומציאת השוכרים (ואף מעבר לכך!)."
רונן

איך לומדים ממני?

בקורס מתקדם של 3 חודשים, אני מלמד, מלווה ומכשיר אותך
להיות מלווה משקיע נדל"ן, לאתר נכסים ברמה מקצועית
ולהפוך למומחה בתחום הנדל"ן עם הכנסה של לפחות 25,000 לחודש בעסקה!

מעוניין בקורס שכזה?
השאר פרטים והצוות שלי יחזור אליך
לבדיקת התאמה לקראת פגישה איתי.
שים/י לב!
כרגע אני מחפש בכל חודש 10 אנשים בלבד
שאותם אני מעביר תהליך מאוד רציני ולכן לא יכול לקבל המון אנשים בבת אחת.
המקומות עלולים להיות תפוסים, מומלץ לשריין שיחה בהקדם.

בקורס מתקדם של 3 חודשים, אני מלמד, מלווה ומכשיר אותך להיות מלווה משקיע נדל"ן, לאתר נכסים ברמה מקצועית ולהפוך למומחה בתחום הנדל"ן עם הכנסה של לפחות 25,000 לחודש בעסקה!

מעוניין בקורס שכזה? 
השאר פרטים והצוות שלי יחזור אליך לבדיקת התאמה לקראת פגישה איתי.

שים/י לב!
כרגע אני מחפש בכל חודש 5 אנשים בלבד שאותם אני מעביר תהליך מאוד רציני ולכן לא יכול לקבל המון אנשים בבת אחת. המקומות עלולים להיות תפוסים, מומלץ לשריין שיחה בהקדם.

• נדל"ן זה משחק של מקצוענים...
זו ההזדמנות שלך להיות מומחה!

דף זה נבנה ע"י צוות המומחים של